Lojtarët kroatë e bëjnë për spital fotografin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lojtarët kroatë e bëjnë për spital fotografin

00:00 | 12 Korrik 2018

Festa e tepërt e Kroacisë pas kalimit në finale të Kampionatit Botëror, ka sjell pasoja për një njeri.

Lojtarët e Kroacisë vërshuan të gjithë që të festonin, mirëpo nga gëzimi i tepruar kanë lënduar një fotografë, përcjell ORAinfo.

Lojtarët e Kroacisë as që e kishin vërejtur fotografin nga afër, duke i hipur përmbi, pasi kanë menduar se është pjesë e tyre.

Për fat, fotografi ka shpëtuar, duke mos pësuar ndonjë lëndim serioz, e që më pas lojtarët kroatë i kërkuan të falur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!