Lola e publikon mashkullin e saj nga pishina, shikoni reagimin e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lola e publikon mashkullin e saj nga pishina, shikoni reagimin e tij

00:03 | 18 Tetor 2018

Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që e dëshmon në çdo paraqitje të saj, shkruan ORAinfo.

Gjëja që e karakterizon më së shumti është veshja me shumë stil.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto të djalit të saj nga pishina, i cili po duket i buzëqeshur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!