Lolën e tradhton fustani, i zbulon gjoksin, ja ҫfarë bën ajo për ta fshehur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Lolën e tradhton fustani, i zbulon gjoksin, ja ҫfarë bën ajo për ta fshehur

22:40 | 10 Gusht 2018

Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që e dëshmon në çdo paraqitje të saj, shkruan ORAinfo.

Gjëja që e karakterizon më së shumti është veshja me shumë stil.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka zbuluar gjoksin më shumë se ҫ’duhet.

E në pjesën e gjoksit, mbase për ta fshehur atë ka shkruar “Friday”./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!