‘Longari’ shkon me grua në dasmë, vëmendja e fustani i zonjës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

‘Longari’ shkon me grua në dasmë, vëmendja e fustani i zonjës

11:45 | 17 Prill 2018

llir Prapashtica është emri i aktorit që në çdo rol pati sukses dhe u pëlqya shumë nga publiku.

Mirëpo ai fillimisht u njoh me rolin e Longarit me të cilin u personifikua gjatë karrierës më pas.

Iliri për një kohë të gjatë nuk pati ndryshime në pamjen e tij ‘klasike’. Mungesa e flokëve e karakterizoi pamjen e tij qysh nga paraqitja e parë në ekran duke vazhduar deri më tani, përcjell ORAvip.

Longari në çdo fotografi të tij me gruan duket se ka një jetë të mirë bashkëshortore, me të cilën edhe përbën një çift mjaft simpatik. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari