Lopetegui  ‘dridh’ Spanjën! Ja kush po e zëvendëson Modricin dhe Kroosin në Real – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Lopetegui  ‘dridh’ Spanjën! Ja kush po e zëvendëson Modricin dhe Kroosin në Real

19:43 | 20 Korrik 2018

Julen Lopetegui, ka nisur një propozim shumë serioz në drejtim të Florentino Pérez me qëllim të përforcimit të skuadrës .

Real Madridi e kupton se është jetësore të përforcohet qendra e fushës. Mbi të gjitha, për të mbuluar zbrastirën  pasi që Luka Modriç dhe  Toni Kroos me shumë gjasa do të vendosin  të largohen nga Bernabeu këtë verë.

Dhe emri i lojtarit që i ka kërkuar presidentit është mjaft interesant. Ai është ylli i PSG-së Marco Verratti./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!