Loredana është shumë me fat, ja si gatuan Mozziku për të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Loredana është shumë me fat, ja si gatuan Mozziku për të

23:37 | 25 Maj 2018

Loredana Zefi është e dashura e reperit të njohur kosovar, Mozzik.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve, shkruan ORAvip.

Gjithashtu Loredana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një video ku shihet Mozzik në kuzhinë duke grirë qepët.

Duket se ai është një burrë i kujdesshmë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!