Lori bëhet klasike, publikon fotot me fustanin më të veçantë që keni parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Lori bëhet klasike, publikon fotot me fustanin më të veçantë që keni parë

15:49 | 12 Korrik 2018

Loreta Kaçka e njohur për të gjithë si Lori është këngëtare shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është karakterizuar gjithmonë për mënyrën e veçantë të veshjes, shkruan ORAinfo.

Loreta Kaçka e gjithmonë shquhet për paraqitjet e saj tejet të bukura dhe elegante.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur dhe klasike./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!