Lori bën frizurën më të bukur, do ta lakmojnë të gjitha femrat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lori bën frizurën më të bukur, do ta lakmojnë të gjitha femrat

16:49 | 15 Gusht 2018

Loreta Kaçka e njohur për të gjithë si Lori është këngëtare shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është karakterizuar gjithmonë për mënyrën e veçantë të veshjes, shkruan ORAinfo.

Loreta Kaçka e gjithmonë shquhet për paraqitjet e saj tejet të bukura dhe elegante.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!