Lori e publikon një foto me Sabri Fejzullahun, shikoni sa shumë është plakur e lodhur ai – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Lori e publikon një foto me Sabri Fejzullahun, shikoni sa shumë është plakur e lodhur ai

19:58 | 16 Prill 2018

Loreta Kaçka e njohur për të gjithë si Lori është këngëtare shumë e dashur për publikun tone.

Ajo është karakterizuar gjithmonë për mënyrën e veçantë të veshjes, shkruan ORAvip.

Loreta Kaçka e gjithmonë shquhet për paraqitjet e saj tejet të bukura dhe elegante.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me këngëtarin e njohur, Sabri Fejzullahun, i cili në këtë fotografi po duket tejet i lodhur.

Shikoni vet fotografinë më poshtë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari