Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur

12:48 | 14 Qershor 2018

Luana Vjollca është moderatorja e cila më së shumti komentohet për fizikun e saj, shkruan ORAinfo.

Për çdo paraqitje që bënë Luana pëlqehet shumë nga ndjekësit, pasi që ka edhe një numer shumë të madh të ndjekësve.


Luana para disa ditësh ka publikuar edhe këngën e saj më të re të realizuar edhe me videoklim, këngë po pëlqehet shumë nga publiku.

Mirëpo edhe veshja e Luanes u pëlqye dhe u komentua shumë, ajo kishte zgjedhur që të vishte një fustan ngjyrë të kaltër të kombinuar mjaftë bukur me një Bluze ngjyrë të verdhë.


Por ajo ka bërë një krahasim që fustani i saj është i njëjtë si me atë të Borbardhës.
Më poshtë shikoni fotografinë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!