Luana i thotë Ermalit mos ta tepron – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Luana i thotë Ermalit mos ta tepron

18:06 | 16 Shtator 2018

Mbrëmë, Ermal Mamaqi ,startoi në ekranin e televizionit Klan emisionin e tij “Xing me Ermalin”.

Kolegia e tij, Luana Vjollca, i ka uruar Ermalit suksese.

Ndërkohë, Ermali i ka kthyer komentin duke i shkruar:

“Rrofsh motër. Vonohu sa më shumë që të kesh mundësi”.

Ndërkohë, Luana i kërkon Ermalit të mos e teprojë:

“Mos e tepro tani, boll që të lash që të filloje i pari”.

Kujtojmë se midis Luanës dhe Ermalit ,ka vazhdimisht “luftë” per audiencën e së shtunës mbrëma .

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!