Luana nuk ua ka besën frizerkave, kështu po rregullohet vet sonte – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Luana nuk ua ka besën frizerkave, kështu po rregullohet vet sonte

20:46 | 10 Gusht 2018

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe
provokative, shkruan ORAinfo.

Luana vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot Sellma ka publikuar një pamje në të cilën shihet Luana duke u rregulluar vet./ORAinfo/

#beautiful @luanavjollca #sellmalipmatte in Slay #hudabeautyfauxfilter#hudabeauty3dhighlight

A post shared by Sellma Kasumoviq (@sellmakasumoviq) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!