Luana poston një foto të pa parë më herët nga dasma…Provokon ashtu siҫ di vetëm ajo…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Luana poston një foto të pa parë më herët nga dasma…Provokon ashtu siҫ di vetëm ajo…(FOTO)

00:01 | 14 Shtator 2017

Luana Vjollca njihet si njëra ndër prezantueset dhe këngëtaret më seksi, shkruan ORAinfo.

Këtë ajo e dëshmon në ҫdo paraqitje dhe postim të saj, madje e tillë u duk edhe në dasmën e motrës së saj, Marinës.

Edhe në foton e fundit të postuar nga vet ajo, shihet duke u rregulluar dhe me ҫ’rast ka ekspozuar edhe gjoksin e saj bombastik.

Në foton në fjalë, Luana po duket shumë e bukur, seksi dhe padyshim provokuese…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili