Luana provokuese shkon te dentisti, ia ‘terron’ pamjen atij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Luana provokuese shkon te dentisti, ia ‘terron’ pamjen atij

20:19 | 12 Janar 2018

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca është pa diskutim njëra ndër figurat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është çdo herë aktive, duke publikuar imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Jo të pakta janë rastet kur ajo duket atraktive dhe tërheqëse, e veshur me shumë stil në përditshmëri.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive, e veshur në pantallona dhe një xhaketë të bardhë, gjersa ndodhe tek dentisti.

Flokët prej biondeje i japin asaj një pamje edhe më tërheqëse, gjersa nuk ka refuzuar të promovojë edhe buzëqeshjen e saj, si pasojë e vizitave të rregullta te dentisti.

Aktualisht, ajo vazhdon të drejtojë programin e të dilave “Shiko kush luan” në Top Channel.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi