Luana publikon foto super hot, aksidentalisht publikon të dashurin e saj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Luana publikon foto super hot, aksidentalisht publikon të dashurin e saj!

19:50 | 10 Maj 2018

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë e përfolur për lidhjen e saj me Krenarin të cilën asnjëherë nuk e bëri publike.

Por, duket se kjo është e vërtetë pasi në fotografinë e publikuar mbrëmë, prapa saj mund të shihet një mashkull.

A është ky Krenari apo jo!?/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!