Luana publikon foton me ‘hot’ gjatë pushimeve, do t’iu shashtris – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Luana publikon foton me ‘hot’ gjatë pushimeve, do t’iu shashtris

18:09 | 12 Korrik 2018

Luana Vjollca është përsonazhi më tipik i kohës sonë që përmes linjave të saj trupore siguroi jetë të mirë financiare.

Njihet si një nga femrat më të bukura të ekranit, e për këtë moderatorja mundohet shumë, përcjell ORAinfo.

Luana po shijon ditët më të mira të pushimit në vendet më luksoze.

Nga atje ajo po publikon foto tejet provokuese të cilat po marrin shumë pëlqime.

Për më shumë shikoni foton e saj të fundit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!