Luana vjen në Prishtinë te Krenar Çoçaj? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Luana vjen në Prishtinë te Krenar Çoçaj?

19:37 | 16 Janar 2018

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media.

Ndonëse lidhjen e tyre kanë provuar ta mbajnë të fshehtë dhe akoma nuk e kanë zyrtarizuar, përveç fotove që mediat i kanë kapur ‘mat’ ata çdo ditë e më shumë po e dëshmojnë që janë bashkë, shkruan lajmi.net

Distanca mes tyre duhet të jetë problem pasi Luana jeton në Tiranë dhe Krenari në Prishtinë por duket se ata po ia dalin shumë mirë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!