Luanës jo një por plot meshkuj ia urojnë Shën Valentinin, ja me sa dashuri iu përgjigjet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Luanës jo një por plot meshkuj ia urojnë Shën Valentinin, ja me sa dashuri iu përgjigjet

20:17 | 14 Shkurt 2018

Luana është ‘single’ dhe e vetme po e feston këtë festë edhe pse ka shumë meshkuj që e dëshirojnë për këtë natë.

Moderatorja nga Shqipëria është ngushëlluar me urime të shumta nga fansat e shumtë të saj për këtë festë, përcjell ORAinfo.

Ajo për më shumë ka publikuar këto mesazhe në profolin e saj duke i falënderuar publikisht ata.

Luana edhe pse është përfolur për një lidhje të saj me ish të dashurin e Dafinës, në këtë ditë që iu dedikohet të dashuruarëve, dy të përfolurit nuk u panë së bashku./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!