Luca Toni: Ronaldo, Higuain, Icardi? Ky do të jetë golashënuesi më i mirë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Luca Toni: Ronaldo, Higuain, Icardi? Ky do të jetë golashënuesi më i mirë

16:36 | 15 Gusht 2018

Luca Toni është rikthyer në media pas një kohe të gjatë.

Sulmuesi legjendar ka parashikuar se kush do të jetë golashënuesi më i mirë për sezonin e ri në Serie A.

Tonika thënë se Higuain do ta mposht Ronaldon dhe Icardin për ta fituar Këpucën e Artë në ligën e italiane.

“Ronaldo, Higuain dhe Icardi, janë që të tre që mund të shënojnë mbi 30 gola”, ka thënë Luca Toni, përcjell ORAinfo.

“Parashikimi im është që Pipita do të jetë golashënuesi më i mirë për sezonin e ri”, ka shtuar legjenda italiane./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!