‘Lufta’ në Torino për yllin e Milanit (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Lufta’ në Torino për yllin e Milanit (FOTO)

10:55 | 17 Korrik 2017

Juventusi dhe Torino thuhet se janë duke luftuar për të nënshkruar me mesfushorin e Milanit, Manuel Locatelli.

Kartoni i lojtarit vlerësohet 10 milionw euro dhe tw dy skuadrat janë tw gatshme qw tw ofrojnë kwtw shumw, përcjell ORAinfo.

Juventus mendohej se po mbyll marrëveshjen për mesfushorin, por gazeta thotë se Torino ka hyrë në garë.

La Stampa shton se Locatelli mund të largohet nga Milani për shkak të blerjes së tyre të fundit nga Lucas Biglia. /ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!