‘Luftë’ e madhe për Champions League: Zulohen formacionet Lazio- Inter – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

‘Luftë’ e madhe për Champions League: Zulohen formacionet Lazio- Inter

11:31 | 18 Maj 2018

Ditën e diel në orën 20:45 të gjithë dritat do të përqendrohen në “Olimpico”.

Lazio dhe Interi do të luajnë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit pasi do të përcaktohet zyrtarisht skuadra e katërt që do marrë pjesë në Champions League.

“Sportmediaset” ka publikuar formacionet e mundshme të dy klubeve:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!