Lul Basha, (në rolin e “Çegevarës” postmodernist!) dhe Edi Rama (në rolin “Robin Hudit” kanabist!) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Lul Basha, (në rolin e “Çegevarës” postmodernist!) dhe Edi Rama (në rolin “Robin Hudit” kanabist!)

Shkruar nga: Fadil Maloku

00:20 | 26 Maj 2018

(Një mik akademik Tiranas, mu drejtua sonte.. përse, po heshtni Ju kosovarët për “dramën e teatrit politik” shqiptar)

Ja përgjigja që ia dhash; Bërthama e APELIT të (djathëtistit!?) Lul Basha, për Protestën e nesërme, po asocon shumë më shumë kah një majtizëm alaçegeverian, se sa ndonjë APEL mobilizues postmodernist!

Ciniku i perfeksionuar Edi Rama, nuk besoj që do “rrëzohet” me broçkulla të tilla ala Çegeveriane…, ngase, thjesht ai ka aleat të fuqishëm klanet e kanabizuara në gjithë Shqipërinë…

Mund edhe të kem gabuar..

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!