Lulja bën grimin më të bukur që keni parë, por ҫfarë është kjo shenjë në syrin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Lulja bën grimin më të bukur që keni parë, por ҫfarë është kjo shenjë në syrin e saj

21:10 | 11 Tetor 2018

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve, shkruan ORAinfo.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është grimosur mjaftë mirë, por ajo që merr vëmendjen është një shenjë në syrin e Lulës.

A thua ҫka e shkaktoi atë!?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!