Lulja e Medës bëhet teze, publikon foton më të bukur me motrën dhe mbesën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Lulja e Medës bëhet teze, publikon foton më të bukur me motrën dhe mbesën

19:01 | 11 Tetor 2018

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve, shkruan ORAinfo.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është bërë teze, duke publikuar një foto të motrës dhe mbesës.

“Urime motër për këtë engjëllushe”- ka shkruar Lulja./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!