Lulja i lë mbrapa të gjitha në dasmën e Elitës, shikoni çfarë fustani ka veshur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Lulja i lë mbrapa të gjitha në dasmën e Elitës, shikoni çfarë fustani ka veshur

00:14 | 22 Shtator 2018

Në dasmën e Elitës nuk kishte si të mungonte edhe çifti i njohur, Meda me bashkëshorten, përcjell ORAinfo.

Lulja e cila po konkuron me koleget e burrit të saj, duket se këtë herë i la prapa edhe ato me pamjen e saj tërheqëse.

Në mesin e shumë mysafirave Meda e Lulja shkrepën një foto së bashku. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!