Lulja ka ditëlindjen, ja si e befasoi Meda me një darkë romantike – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Lulja ka ditëlindjen, ja si e befasoi Meda me një darkë romantike

22:28 | 14 Nëntor 2017

Lulja dhe Meda sot kanë një natë speciale. Për ditëlindjen e Lules së tij, Meda ka vendosur që ta nxjerrë për një darkë  romantike enkas për ata të dy, përcjell ORAinfo.

Lulja sigurisht që ndihet e bekuar për një martesë të tillë, kështu duke e publikuar një foto nga ky moment intim i lidhjes së tyre.

Lulja duket kaq e bukur e përgatitur për Medën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!