Lum ai mashkull që e ka, ja momenti kur Asu u shpall Miss Turqia – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Lum ai mashkull që e ka, ja momenti kur Asu u shpall Miss Turqia

20:02 | 18 Korrik 2018

Seriali Kara Sevda, jo  më kot është shpallur si telenovela më e mirë që lamë pas,pasi aty aktruan  aktorë shumë të njohur,përcjell ORAinfo.

E njera nga personazhet më të bukura ishte padyshim,aktorja Melisa Pamuk. Ani pse u bë e njohur me rolin  Asusë në telenovelën Kara Sevda, ajo mori famë në një fushë tjetër.

Asu u shpallë Miss Turqia në vitin 2011, duke lënë pas shumë konkurrente tjera. Ky ishte momenti kur ajo u cilësua si më e bukura e Turqisë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!