Lum Andrra që e ka, kështu e shërben Sinani ҫajin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Lum Andrra që e ka, kështu e shërben Sinani ҫajin

21:56 | 14 Shtator 2018

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAvip.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet Sinani duke shërbyer ҫaja./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!