Lum Milani që e ka !Ky është futbollisti që po bën histori te kombëtarja e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Lum Milani që e ka !Ky është futbollisti që po bën histori te kombëtarja e tij

00:00 | 14 Nëntor 2017

Ricardo Rodriguez ,po cilësohet si futbollisti i cili ka luajtur  më së miri në historinë e futbollit zviceran, përcjell ORAinfo.

Ta analizuar nga NZZ, Neue Zurcher Zeitung, giornale elvetico, Infallibile, inteligjencën dhe qetësinë në vendosjen e lojës, e këto janë tre cilësitë e futbollistit të Milanit  që ka sjellë kombëtaren e Petkovic ai në botërorin  në Rusi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!