Madrid e do me çdo kusht yllin e madh ! ‘Tronditet’ nga përgjigja e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Madrid e do me çdo kusht yllin e madh ! ‘Tronditet’ nga përgjigja e tij

15:17 | 13 Tetor 2017

Real Madrid, ka kohë që është duke ë kërkuar yllin e Dortmundit,  Christian , por një lajm të hidhur e ka marrë ekipi spanjoll, transmeton ORAinfo.

Ai nuk ka gjasa të largohet nga Borussia Dortmund në të ardhmen e afërt, raporton Sport Bild.

 

Pulisic vazhdimisht është kërkuar nga Reali, dhe gjithashtu ka qenë i lidhur me një kalim te Liverpooli, por  ai ka bërë të ditur se aktualisht është i lumtur në Dortmund./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!