Mahmuti po plaket, ja sa fort e përqafojnë fëmijët e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Mahmuti po plaket, ja sa fort e përqafojnë fëmijët e tij

16:45 | 07 Dhjetor 2017

Mahmut Ferati ka krijuar një karrierë të pasuruar për një kohë të gjatë. Ai në publik mbahet mend për këngën e tij folklorike, përcjell ORAinfo.

Përgjatë këtyre viteve ai u bë një figurë shumë e dashur e publikut shqiptar që do të mbahet mend si i tillë për shumë gjatë.

Mahmuti ka filluar të plaket por ai është i bekuar me fëmijët e tij që tashmë janë rritur. Një përqafim i ngrohtë i tyre e ka gëzuar këngëtarin i cili këtë imazh e ka publikuar në profilin e tij në Instagram duke dashur t’iu tregojë ndjekësve të tij lumturinë që ka ai në familje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!