Mahrez arrin marrëveshje me gjigantin evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Mahrez arrin marrëveshje me gjigantin evropian

23:00 | 12 Janar 2018

Riyah Mahrez po e kërkon largimin me çdo kusht nga Leicesteri.

Anësori algjerian nuk është i lumtur te ‘dhelprat’, andaj dëshiron që të largohet sa më shpejtë.

Sipas mediave angleze, Mahrez është duke e kërkuar me ngulm transferimin te Liverpooli, pas largimit të Coutinhos te Barcelona, përcjell ORAinfo.

Algjeriani dëshiron që të jetë lojtar i skuadrës së Jurgen Klopp, mirëpo këta të fundit duhet të paguajnë 40 milionë funte për transferimin e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!