Majk publikon foto me të dashurën, reagimi i papritur vjen nga Majlinda – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Majk publikon foto me të dashurën, reagimi i papritur vjen nga Majlinda

15:59 | 14 Qershor 2018

Majlinda Zeka e cila u bë e njohur që nga lidhja e saj me reperin e njohur Majk, shkuran ORAinfo.

Që nga ajo kohë Majlinda komentohet për çdo detaj.

Majlinda dhe Majk janë ndarë vitin e kaluar, mirëpo nga kjo lidhje çifti kanë edhe një djalë së bashku.
Majlinda është ajo e cila kujdeset shumë për të birin.


Në rrjetin social Instagram bukuroshja është shumë aktive dhe publikon imazhe të ndryshme.

E sot ajo ka përjetuar gëzim pasi që të birit ka nisur që ti dalin dhembet ./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi