Majku reper po shikoni se çfarë e ‘detyron’ Majlinda të bëjë Roanin në fshat! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Majku reper po shikoni se çfarë e ‘detyron’ Majlinda të bëjë Roanin në fshat!

16:27 | 14 Nëntor 2017

Kafshët janë gjithmoë subjekti i një rrëfimi për fëmijët. E përveç rrëfimit ato janë edhe lodrat më të këndshme për ta, përcjell ORAinfo.

Edhe për Roanin e Majkut është zbavitëse të luash me një kafshë. Majllinda duket një nënë e mirë që nuk ia prish qejfin të vetmit të saj. Ajo për më shumë një fotografi të tillë e quan si kujtimi më i bukur i Roanit.

Për më shumë shikoni këtë imazh të djalit të Majkut që me siguri edhe ai do të befasohet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!