Majlinda publikon imazhe të reja nga ditëlindja e Roanit, ju mahnitë sa bukur ishte veshur ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Majlinda publikon imazhe të reja nga ditëlindja e Roanit, ju mahnitë sa bukur ishte veshur ajo

14:31 | 25 Maj 2018

Majlinda që një vit ka që është bërë nënë dhe gjatë gjithë kohës ka treguar në rrjetet sociale se sa e lumtur është për këtë.

Ajo festoi ditëlindjen e parë të djalit të saj në një festë madhështore, si të gjithë fëmijët e showbiz-it, përcjell ORAvip.

Majlinda ndryshe nga të tjerat u vesh me këmishë duke i lënë anash fustanet e gjata.

Një ‘mami’ kaq seksi me djalin e saj, janë imazhet më të bukura që mund t’i shihni./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!