Majlinda publikon mashkullin që e do! Jo,Jo, nuk është Roani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Majlinda publikon mashkullin që e do! Jo,Jo, nuk është Roani

20:26 | 16 Prill 2018

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk.

Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAvip.

Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij.

Majlinda vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot përmes një postimi ajo i thotë “Të dua” vëllaut të saj./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi