Majlinda u kap ‘mat’ me këngëtarin e njohur, Majk i kundërpërgjigjet duke publikuar… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Majlinda u kap ‘mat’ me këngëtarin e njohur, Majk i kundërpërgjigjet duke publikuar…

14:51 | 14 Qershor 2018

Reperi i njohur Majk është në qendër të vëmendjes së publikun si për muzinën e tij ashtu edhe për jetën e tij private, shkruan ORAinfo.

Lidhja e tij me Majlinda Zekën mori fund para se të vinte në jetë djali i tyre Roani.
Pas ndarjesë së bujshme në media u përfol për një lidhje të mundshme të reperit me Melita Nushin, por që asnjëhri prej tyre nuk e konfirmuan.

E Ditë më parë në media po ashtu u raportua për një lidhje të mundshme të Majlindës me këngëtarin e njohu Burak Vehapi, ku edhe u publikua një foto e dyshës bashkë.

Por që asnjëri prej tyre nuk e ka thënë asnjë fjalë lidhur me këtë.

E i menjëhershmë ishte reagimi i ish të dashurit të saj Majk, i cili publikoi një video në prehrin e tashmë të dashurës se re Melites. /ORAinfo/.

Për më shumë shikoni videon:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!