Majlinda uron babain për ditëlindje, ja çfarë tortë interesante i përgatit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Majlinda uron babain për ditëlindje, ja çfarë tortë interesante i përgatit

18:01 | 14 Nëntor 2017

Majlinda Zeka shpeshherë momentet më të mira me familjen e saj i ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Këtë ditë ka një festë speciale në familjen e saj. Është ditëlindja e babait të saj për të cilën duket se Majlinda është përgatitur kohë më parë.

Një tortë që i është dedikuar atij është surpriza që ia ka bërë ajo gjyshit të Roanit.

Me një dekorim interesant kjo është tortja që e ka publikuar Majlinda./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!