Majlindës i dështojnë operacionet…Ҫfarë ka ndodhur me hundën e saj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Majlindës i dështojnë operacionet…Ҫfarë ka ndodhur me hundën e saj…

11:06 | 14 Nëntor 2017

Majlinda Zeka është ish e dashura e këngëtarit Majk, të cilët kanë një djalë së bashku të quajtur Roan, shkruan ORAinfo.

Se a janë ata të dy përsëri në lidhje apo jo, këtë nuk e treguar asnjëri prej tyre.

Majlinda është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, e për ta kuptuar këtë mjafton të viziojmë njëherë profilin e saj.

Por, gjithashtu vërehet se ka edhe ndërhyrje kirurgjike, madje në fotografinë e fundit të postuar nga ajo vërehet hunda e deformuar.

Siҫ duket edhe operacionet e Majlindës kanë filluar të dështojnë…/ORAinfo/

?

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi