Makina përfundon në lum, çka ndodhi me pasagjerët? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Makina përfundon në lum, çka ndodhi me pasagjerët?

10:04 | 07 Dhjetor 2017

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar brenda në lumin Mat.

Aksidenti ndodhi gjate natës së mbrëmshme dhe ende nuk ka informacion zyrtar nese ka persona te lenduar apo jo, pasi nuk dihet nese brenda automjetit ka apo jo njerez.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Klosit, në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë dhe policia eshte nisur drejt vendit ku eshte sinjalizuar se ka rene automjeti raporton panorama. Ende nuk ka detaje rreth ngjarjes.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!