Makina përplas këmbësorin në qendër të Prishtinës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Makina përplas këmbësorin në qendër të Prishtinës

09:47 | 10 Janar 2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak çastesh në rrugën “Agim Ramadani” mbrapa Teatrit në Prishtinë.

Një këmbësorë, derisa po kalonte rrugën në zebra, është shtypur nga një makinë që ishte në lëvizje.

Si pasojë, një këmbësor ka mbetur i lënduar rëndë.

Policia dhe ndihma e shpejtë kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihet mosha dhe gjinia e këmbësorit…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!