Manchester City apo United, ja kush po e transferon Jorginhon – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Manchester City apo United, ja kush po e transferon Jorginhon

17:09 | 17 Maj 2018

Manchester City është shumë afër që ta kompletoj transferimin e parë për sezonin e ri.

Pep Guardiola kërkon edhe disa transferime nga bordi i skuadrës angleze, në mënyrë që për sezonin e ri të fitoj tripletën.

Manchester City është shumë afër që ta transferoj mesfushorin e Napolit, Jorginho, pasi tashmë ka arritur marrëveshje me lojtarin, përcjell ORAinfo.

Në ditët në vazhdim pritet që të arrihet marrëveshja me skuadrën italiane, ndërsa para se të filloj Kupa e Botës në Rusi, lojtari do të prezantohet në ‘Etihad Stadium’./ORAinfo/

Image result for jorginho

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!