Manchester United – Alexis Sanchez, kjo është ‘çmenduri’ e madhe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Manchester United – Alexis Sanchez, kjo është ‘çmenduri’ e madhe

22:00 | 13 Janar 2018

Manchester United siç duket tani e ka në dorë transferimin e ALexis Sanchezit.

Sulmuesi kilian pritet që në javën që po vjen t’i jap fund karrierës së tij te Arsenali.

Manchester City nuk dëshiron që të paguaj më shumë se 20 milionë funte, andaj po tërhiqet nga gara.

Kështu, Manchester United tani e ka në dorë transferimin e Sanchezit, përcjell ORAinfo.

Sipas mediave angleze, “Djajtë e Kuq” do t’i paguajnë Arsenalit 25 milionë funte, ndërsa agjenti i kilianit do të përfitoj plotë 10 milionë funte./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!