Manchester United dhe Real Madridi ‘luftojnë’ për yllin 170 milionësh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Manchester United dhe Real Madridi ‘luftojnë’ për yllin 170 milionësh

22:13 | 12 Tetor 2017

Manchester United e ka bërë Harry Kane objektiv të madh në afatin e transferimit të verës së ardhshme dhe janë të gatshëm ta luftojnë me Real Madrid për nënshkrimin e tij.

Raportet në Spanjë sugjerojnë se Real Madridi është tashmë i përgatitur për të hapur luftën për sulmuesin e Tottenham me një ofertë prej 170 milionë funtesh.

Trajneri i United, Jose Mourinho është admirues i madh i sulmuesit, ku e do në radhët e tij, dhe ia ka bërë me dije klubit që ta rrëmbejë sa më shpejtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!