Manchester United heq dorë nga transferimi i yllit të madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Manchester United heq dorë nga transferimi i yllit të madh

16:24 | 13 Qershor 2018

Manchester United nuk do ta transferoj Danny Rose-n.

‘Djajtë e Kuq’ nuk duan që ta transferojnë mbrojtësin anglez, pasi po u besojnë cilësive të Ashley Young dhe Luke Shaw edhe për një sezon.

Related image

Tottenhami kërkonte 45 milionë funte nga shitja e Rose, andaj Manchester United ka hequr dorë nga transferimi i tij, përcjell ORAinfo.

Skuadra angleze do u jap edhe një mundësi mbrojtësve të tyre në sezonin e ri, andaj Rose është larguar nga lista e tyre./ORAinfo/

Image result for danny rose

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!