Manchester United – Leicester, lojtari dhe dështimi i ndeshjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Manchester United – Leicester, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

23:14 | 10 Gusht 2018

Manchester United i ka fituar tri pikët e para për sezonin 2018/19.

‘Djajtë e Kuq’ e mposhtën Leicestrin me rezultat të ngushtë 2 me 1, e që arritën ta fillonin mbarë këtë sezon.

Lojtari i ndeshjes ishte Paul Pogba, që mori notën 8.4, e që shënoj një gol, përcjell ORAinfo.

Ndërsa, dështimi i ndeshjes ishte anëtari i Leicesterit, Amartye që mori notën 5.8./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!