Manchester United ofron 20 mln euro dhe një lojtar për yllin e Interit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Manchester United ofron 20 mln euro dhe një lojtar për yllin e Interit

08:48 | 14 Korrik 2018

Manchester United i ka ofruar Interit, Matteo Darmianin dhe 20 milionë euro për Ivan Perisicin.

Jose Mourinho e do me çdo kushte kroatin në skuadrën, por Interi nuk pranon ofertë nën 55 milionë euro.

Gigantët anglez kanë pasur disa refuzime nga Interi për Perisicin, ndërsa Mediaset Premium dhe The Sun, e konfirmojnë involvimin e Darmian në bisedime, përcjell ORAinfo.

Darmian llogaritet rreth 20 milionë euro, ndërsa United ka shtuar edhe 20 milionë euro të tjera për ta siguruar Perisicin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!