Manchester United po bëhet gati ta humbet një super-lojtar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Manchester United po bëhet gati ta humbet një super-lojtar

23:48 | 10 Gusht 2018

Mateo Darmian po largohet nga Manchester United.

Mbrojtësi italian është cak i disa skuadrave, andaj oferta e duhur, mund ta largoj atë nga ‘Djajtë e Kuq’.

Benfika është futur në garë për transferimin e Mateo Darmianit, andaj Manchester United kërkon së paku 35 milionë euro nga shitja e tij, përcjell ORAinfo.

Skuadra portugeze është e gatshme që të ofroj 25 milionë euro, por që marrëveshja mund të arrihet në shumën e 30 milionë euro + 5 milionë bonuse./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!