Manchester United po e transferon yllin që e duan të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Manchester United po e transferon yllin që e duan të gjithë

19:30 | 17 Maj 2018

Toby Alderweireld dhe Tottenhami do t’i ndajnë rrugët në verë.

Mbrojtësi belg është njoftuar nga skuadra angleze se është i lirë që të largohet, nëse arrin oferta e duhur për të.

Image result for toby alderweireld

Manchester United është i vendosur që ta transferoj Toby Alderweireld, duke bërë me dije se do të ofrojnë plot 40 milionë euro, përcjell ORAinfo.

Mourinho e di se belgu është njëri ndër mbrojtësit më të mirë në Evropë, andaj dëshiron që ta ketë në skuadër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!