Manchester United po transferon dy yjet e Premier Ligës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Manchester United po transferon dy yjet e Premier Ligës

22:44 | 12 Janar 2018

Manchester United po synon ta transferojë Jamie Vardy-n dhe Javier “Chicharito” Hernandez-in, raporton The Telegraph.

Vardy raportohet se do të ishte opsioni më i shtrenjtë për Djajtë e Kuq, teksa po synojnë ta përforcojnë sulmin.

Anglezi besohet t’iu kushtojë diku 35 milionë funte, teksa Chicharito do të mund të kthehej në Old Trafford për një shumë prej 17 milionë funtesh.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!